...::: Marcin Prusisz strona domowa :::...

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Hunter PZK

Email Drukuj PDF

Dyplom można otrzymać za posiadanie w zależności od klasy dyplomu odpowiedniej ilości dyplomów wydanych przez PZK. I tak:

Klasa 1 – za posiadanie 8 dyplomów (na UKF – 4 dyplomy)
Klasa 2 – za posiadanie 6 dyplomów (na UKF – 3 dyplomy)
Klasa 3 – za posiadanie 4 dyplomów (na UKF – 2 dyplomy)

Na obecną chwilę, zaliczona najniższa klasa KF czyli we własnych zbiorach posiadam już 4 inne dyplomy PZK.

 

 

Dyplom Polska Award

Email Drukuj PDF

Po ponad roku walki, zbieraniu kart, mozolnym wypełnianiu wniosku udało mi się w końcu zdobyć jeden z kilku wymagających dyplomów radiowych wydawanych przez Polski Związek Krótkofalarski.

Wymogi dla stacji z Polski na pasmach KF - przeprowadzić po 5 łączności  z każdym województwem w Polsce. O ile ten warunek nie był może aż tak trudny do realizacji (2-3 miesiące pracy w eterze), to skompletowanie kart, zajęło mi ponad rok. Ale było warto, jest to kolejne trofeum w mojej skromnej kolekcji.

 

 

Nowy Rok - nowe dyplomy

Email Drukuj PDF

Pierwsze dni nowego roku już za nami, a do mojej kolekcji trafiły kolejne dyplomy z aktywności radiowej na pasmach.

Jako pierwszy dotarł zaległy dyplom wydawany przez mój rodzimy Łódzki Oddział Terenowy OT15 oraz Polski Związek Koszykówki z okazji Mistrzostw Europy Kobiet EuroBasket 2011

 

Drugi jest pierwszym dyplomem zdobytym w 2012 roku -  z okazji Noworocznych spotkań krótkofalowców. Pamiątką  z  tej  eterowej akcji jest dyplom "HNY Award".
Wydawcą dyplomu jest Redakcja MK QTC przy współpracy z SSTW.

Trzecim dyplom otrzymany za sklejenie repliki pierwszego polskiego satelity, który mam nadzieję szczęśliwie trafi na orbitę 9 lutego bieżącego roku

 

Dzień Energetyka

Email Drukuj PDF

Spotkania Eterowe - Dzień Energetyka - organizatorem była  Sekcja Łączności SP7KYL TSiR "Jupiter" przy PGE Elektrowni Bełchatów S.A. Impreza miała miejsce 24 września 2011 roku.
Dyplom właśnie dotarł drogą pocztową w moje łapki :)

 

 

Dni powiatu żywieckiego

Email Drukuj PDF

Dyplom „ Dni Powiatu Żywieckiego – Beskidy 2011 - jest kontynuacją konkursu „Rumcajs-Beskidy” w nowym wydaniu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przeprowadzenie  łączności ze stacją klubową  SP9PSB oraz 5 innymi pracującymi z powiatu żywieckiego w trzecim tygodniu sierpnia (19-21).
Trofeum w dniu dzisiejszym wraz z kartami QSL  trafiło do mojej skrzynki pocztowej :)

 

 

Dyplom uczestnictwa Ham Spirit 2k9

Email Drukuj PDF

Zawody organizowane od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem a ich pierwsza edycja odbyła się około 1966 roku (wg informacji uzyskanych w klubie SP7PGK).

Zawody te organizowane rokrocznie dają możliwość pracy zarówno na KF jak i UKF emisjami CW SSB FM jak i PSK31. Oto pamiątkowy dyplom z zawodów rozegranych w 2009 roku, który właśnie trafił do mnie pocztą.

 

 


Strona 5 z 7

Propagacja

HF Activity

Click to open HRDLOG.net